fbpx

Trojúhelník Piklerové

Také vaše děti rády lezou po prolézačkách a na dětských hřištích trávíte od jara do podzimu dlouhé hodiny? Ale jak děti zabavit přes zimu, kdy jsou prolézačky promrzlé, mokré, kluzké a děti navíc spíše nemocné než zdravé? Pořiďte jim domů dětskou prolézačku.

Trojúhelník Piklerové slouží k rozvoji dětské motoriky. Dítě tak může uspokojit své potřeby při lezení, zabavit se. S tímto trojúhelníkem rozvíjí motorické dovednosti, fyzickou sílu a pohyblivost, čímž docílíme pohybu formou hry. Jedná se o bezpečný způsob, jak dítě může zkoušet své dovednosti a zlepšovat se, aniž by si jakkoli ublížilo.

Náš zvířecí má navíc oproti jiným v horní části hlavu zvířete, aktuálně kočičí🐈, liščí🦊, myší🐭a budou další, případně lze udělat i na přání jinou. Hlava není jen designový prvek, jde i o prvek bezpečnostní. Dítě se při přelézání může hlavy chytit a tím udržet stabilitu.

Emmi Pikler se narodila ve Vídni v roce 1902, ale v jejích šesti letech se rodina odstěhovala do Budapešti. Proto je Emmi Pikler většinou označována za maďarskou pediatričku. Celý svůj život zasvětila pozorování pohybového vývoje dětí a na základě svých zkušeností došla k úvaze, že je více než důležité maximálně respektovat individuální rytmus dítěte a poskytnout mu veškeré možnosti k vlastní iniciativě, samostatnému pohybu a volné hře. Prakticky to znamenalo, že dítě není rodičem uváděno do takových pozic a poloh, do kterých (nebo ze kterých) se nedokáže dostat samo. Toto byla ve 30. letech 20. století dosti kontroverzní myšlenka.

Trojúhelník Piklerové dokážeme zhotovit v jakékoliv barvě. S vaším novým trojúhelníkem vám poradíme.

Všechny dřevěné výrobky značky Dřevo s láskou mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Dřevo s láskou je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Zvířecí

Trojúhelník Piklerové

Prolézačka na doma, která je určena pro rozvoj motorických dovedností, kontrolu rovnováhy, kreativitu a ještě mnohem více! Nyní se zvířecí hlavou.

Klasický

Trojúhelník Piklerové

Prolézača na doma, která je určena pro rozvoj motorických dovedností, kontrolu rovnováhy, kreativitu a ještě mnohem více!

Na přání

Trojúhelník Piklerové

Na Vaše přání navrhneme a vytvoříme ideální vzhled trojúhelníku dle Vašich požadavků. Můžete tak své dítě potěšit originálním vzhledem s jejich oblíbeným motivem. Napište nám nebo zavolejte.