Dětské žebřiny s rozměry 230 x 70 cm jsou navrženy tak, aby motivovali nejmladší sportovce k aktivitě. Díky speciálním doplňkům, jako jsou gymnastické kruhy nebo lano s houpačkou, je možné trénovat děti formou zábavných her.

Základním materiálem používaným při výrobě žebřin je masivní přírodní bukové dřevo, které prošlo důkladným zpracováním a broušením. Oválné příčky s průměrem 25 mm poskytují dokonalý úchop pro děti.

Žebřiny jsou nenáročné na prostor a vejdou se do jakéhokoli dětského pokoje. Rozměry jsou (š x v) 70 x 230 cm a potřebný prostor pro instalaci je minimálně 235 cm.

Žebřiny pro děti jsou vynikajícím nástrojem, který podporuje motorický vývoj každého dítěte. Není to jen sportovní zařízení, ale i skvělá hračka. Děti se tak můžou pobavit, když není ideální počasí na to, jít na hřiště.

 

Technické parametry:

Přírodní bukové tyče

Nosnost žebřin: 100 kg

Prostor pro instalaci 235 cm

Možno dokoupit závěsnou hrazdu, lano s houpačkou, gymnastické kruhy nebo skluzavku

Dětské žebřiny s hrazdou

Hrazda

Pokud máte doma žebřiny, hrazda jednoznačně rozšíří váš tréninkový repertoár! Díky této vychytávce skvěle procvičíte a posílíte paže i záda prostřednictvím shybů a přítahů.

A pokud hrazdu zavěsíte na jednu z nižších příček, můžete z ní pro své děti vytvořit praktický stoleček!

Hrazda je vyrobena z kvalitní březové překližky a bukových tyčí, takže je velmi pevná a zároveň designem dokonale ladí s žebřinami. Závěsný mechanismus funguje jednoduše a není na něm třeba nic šroubovat. Hrazdu navíc můžete zavěsit na libovolnou příčku. Hrazda na žebřiny od dřevo s láskou vám pomůže posilovat vlastní hmotností i z pohodlí domácího prostředí!

Gymnastické kruhy

Gymnastické dřevěné kruhy jsou skvělým doplněk k našim dětským žebřinám. Kruhy pasují na hrazdu, kde jsou tři možnosti jejich zavěšení, buď z levé nebo pravé strany a nebo čelně. Kruhy rozvíjí u dětí koordinaci, obratnost a svalovou sílu. Děti se na nich mohou pohoupat nebo vyvěsit. Díky své skladnosti je možno přenést kruhy v podstatě kamkoliv a cvičit.Výhodou je snadné uchycení za pomoci kovových přezek na popruzích. Přezky zajišťují snadnou montáž i demontáž, a nosnost samotných kruhů je 300 Kg.Popruhy lze nastavit na délku, která Vám vyhovuje právě pomocí přezek, a celá délka popruhu je 450 cm. Kruhy jsou vyrobeny z kvalitního březového dřeva a proto jsou velmi příjemné na úchop. 

Tloušťka popruhů: 2 mm

Průměr kruhu: 23,5 cm

Tloušťka kruhu: 2,8 cm

Dřevěná kruhová houpačka

Klasická kruhová houpačka zajistí vašemu dítěti spoustu zábavy!

Vyrobeno z kvalitního dřevěného materiálu a lana.

Průměr houpačky: 25 cm

Délka lana: 250 cm

Dětský stoleček 

Dětský stoleček k žebřinám je skvělým doplňkem pro domácí žebřiny s hrazdou! Dřevěná deska se připojuje na polohovatelnou hrazdu a během okamžiku z ní udělá šikovný stoleček. Ten pak můžete nastavit přesně podle potřeb vašeho dítěte, popřípadě ho použít jako praktickou odkládací plochu. Menší děti si na něj dokonce mohou i sednout – maximální nosnost desky je 50 kg.

pevná dřevěná deska, která z hrazdy na žebřiny udělá praktický stoleček

nastavitelná výška

jednoduché upevnění

vhodné pro děti i jako odkládací prostor

materiál: březová překližka

nosnost: 50 kg