Náš příběh

Od malička mám rád přírodu, jako skaut jsem byl v přírodě víc než doma. K přírodním materiálům jsem měl vždy blízko. Po narození syna jsme se přestěhovali do domku se zahradou, kde jsem si z garáže vytvořil malou dílnu a začal vyrábět věci pro synka. Touha vyrobit pro něj něco osobního a vlastníma rukama byla velká a tak vzniklo první letadýlko, pískoviště, houpačka, odrážedlo, zahradní domeček a spousta dalších věcí. Syn rostl a chtěl dělat vše s námi, hlavně v kuchyni a tak vznikla naše první učící věž ve tvaru motorky. S manželkou jsme se totiž seznámili díky motorkám a syn lásku k nim zdědil po nás.

Naše hodnoty

Každý z našich produktů je jedinečný a funkční. Design každého produktu je vytvořen tak, aby byl udržitelný, dědičný pro budoucí generace, multifunkční a snadno použitelný v každodenním životě. Naše výrobky jsou vyráběny podle našeho vlastního jedinečného designu a mají i patentovaný design. Naše výrobky jsou smysluplné, přinášejí poznání, výlet do světa fantazie a zábavu. Námi nabízené věci jsou kvalitní, trvanlivé a krásné na pohled. Všechny produkty jsou námi ručně vyráběné v České republice. Zajišťujeme využívání udržitelných přírodních zdrojů a během celého výrobního procesu vytváříme minimální až nulový odpad.

Tak to jsme my!

Richard
Šéf/tvůrce

Richard vdechuje předmětům život. Vymyslí plán od začátku, kde je grafický návrh, až po konečný výrobek a jako truhlář pak vše i vyrobí.

Dáša
Kreativec

Dáša stojí za designem spousty našich výrobků. Má úžasné inovativní nápady a jako máma dvou dětí totiž přesně ví, co prcci potřebují, co je baví a co se jim líbí. 

Vladánek
Tester

Vše vlastně vzniklo díky Vladánkovi, od vzniku naší firmy všechny výrobky testuje a sám se zapojuje i do výroby. Práce se dřevem ho baví a rád zkouší nové věci.

Stellinka
tester

Nejmladší členka našeho týmu, která se do všeho vrhá po hlavě. Spolu s Vladánkem otestují vše a našim výrobkům dají často nové možnosti a přicházejí s novými nápady.

Jsme rodinná firma stojící za značkou Dřevo s láskou, která se specializuje na dětský nábytek. Začátek značky začal u našich vlastních dětí – jak se naše rodina rozrůstala, rostla i naše potřeba dětského nábytku. Hledali jsme něco, co by nám usnadnilo každodenní život a péči o naše děti a zároveň vypadalo krásně a snadno se používalo. A samozřejmě to musí být bezpečné a přirozené pro děti všech věkových kategorií.