Také vaše děti rády lezou po prolézačkách a na dětských hřištích trávíte od jara do podzimu dlouhé hodiny? Ale jak děti zabavit přes zimu, kdy jsou prolézačky promrzlé, mokré, kluzké a děti navíc spíše nemocné než zdravé? Pořiďte jim domů dětskou prolézačku.

Trojúhelník Piklerové slouží k rozvoji dětské motoriky. Dítě tak může uspokojit své potřeby při lezení, zabavit se. S tímto trojúhelníkem rozvíjí motorické dovednosti, fyzickou sílu a pohyblivost, čímž docílíme pohybu formou hry. Jedná se o bezpečný způsob, jak dítě může zkoušet své dovednosti a zlepšovat se, aniž by si jakkoli ublížilo.

Náš zvířecí má navíc oproti jiným v horní části hlavu zvířete, například kočičí?, liščí?, myší?, medvědí? a budou další, případně lze udělat i na přání jinou. Hlava není jen designový prvek, jde i o prvek bezpečnostní. Dítě se při přelézání může hlavy chytit a tím udržet stabilitu.

Emmi Pikler se narodila ve Vídni v roce 1902, ale v jejích šesti letech se rodina odstěhovala do Budapešti. Proto je Emmi Pikler většinou označována za maďarskou pediatričku. Celý svůj život zasvětila pozorování pohybového vývoje dětí a na základě svých zkušeností došla k úvaze, že je více než důležité maximálně respektovat individuální rytmus dítěte a poskytnout mu veškeré možnosti k vlastní iniciativě, samostatnému pohybu a volné hře. Prakticky to znamenalo, že dítě není rodičem uváděno do takových pozic a poloh, do kterých (nebo ze kterých) se nedokáže dostat samo. Toto byla ve 30. letech 20. století dosti kontroverzní myšlenka.

Trojúhelník Piklerové dokážeme zhotovit v jakékoliv barvě. S vaším novým trojúhelníkem vám poradíme.

Všechny dřevěné výrobky značky Dřevo s láskou mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Naším cílem je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Zvířecí

Trojúhelník Piklerové

Prolézačka na doma, která je určena pro rozvoj motorických dovedností, kontrolu rovnováhy, kreativitu a ještě mnohem více! Nyní se zvířecí hlavou.

Více informací
Trojúhelník Piklerové myška
Trojúhelník Piklerové klasický

Klasický

Trojúhelník Piklerové

Prolézačka na doma, která je určena pro rozvoj motorických dovedností, kontrolu rovnováhy, kreativitu a ještě mnohem více! Nyní se zvířecí hlavou.

Více informací

Na přání

Trojúhelník Piklerové

Na Vaše přání navrhneme a vytvoříme ideální vzhled trojúhelníku dle Vašich požadavků. Můžete tak své dítě potěšit originálním vzhledem s jejich oblíbeným motivem. Napište nám nebo zavolejte.

Kontakt
Pikler na přání