Máte doma malé pomocníky a bojíte se, aby při práci u kuchyňské linky nebo stolu nespadly ze židle? Proto je tu učící věž. Místo toho, aby vám dítě stálo za zády a brečelo, tak mu přistavíte UČÍCÍ VĚŽ a je šťastné, že vše vidí a může vám pomáhat.

Učící věž je inspirovaná principy pedagogiky Montessori.

Učící věž je multifunkční pomůckou pro vaše děti. Velmi účinně pomáhá nejen s rozvojem jejich motorických schopností. Díky učící věži může Vaše dítě dělat mnoho věcí spolu s vámi, mnohem aktivněji se zapojí do každodenních aktivit, které jsou mu jinak doslova zapovězeny. Věž dětem umožní být v úrovni vašich rukou, vidět na to, co děláte. Cítí se tedy ve středu dění, nenudí se a jsou spokojené. Můžete je postupně zapojovat do jednoduchých aktivit spojených třeba s vařením nebo jednoduchou prací v dílně. Je to bezpečný způsob jak být spolu a zároveň mít vaši ratolest neustále pod kontrolou.

Výroba učící věže

Naše ručně vyráběné učící věže jsou z březové překližky a naprostou samozřejmostí je jejich kvalitní opracování.

Líbí se vám učící věž v provedení přírodním, nebo naopak preferujete konkrétní barvu? Pak se spolehněte na naši profesionalitu. Vyjdeme Vám vstříc, barvu učící věže sladíme bez problému třeba s interiérem vaší kuchyně. Výběr je jen na Vás.

Navíc naše učící věže obohacujeme o mnoho doplňků. Chceme totiž, aby byly v praxi maximálně užitečné a dětem poskytovaly skutečnou zábavu.

Barevné varianty učící věže

Učící věž dokážeme zhotovit v jakékoliv barvě. Oproti nátěru lazurou je kresba dřeva potlačená, ale samotná učící věž je omyvatelná navlhčeným hadříkem. S vaší novou učící věží rádi poradíme

Pejsek

Montessori učící věž

Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly. Nyní vypadající jako pejsek.

Více informací
Trojúhelník Piklerové myška
Trojúhelník Piklerové myška

Kočička

Montessori učící věž

Multifunkční učící věž je skvělou pomůckou pro zapojení dětí do řady činností, kam by jinak neviděly ani nedosáhly. Nyní vypadající jako kočička.

Více informací

Na přání

Montessori učící věž

Na Vaše přání navrhneme a vytvoříme ideální vzhled učící věže dle Vašich požadavků. Můžete tak své dítě potěšit originálním vzhledem s jejich oblíbeným motivem. Napište nám nebo zavolejte.

Kontakt
Pikler na přání